Czy eks powinien dostać zaproszenie na ślub?

Ideą ślubu i wesela jest celebrowanie miłości Pary Młodej i cieszenie się razem z nimi ze wstąpienia w nową drogę życiową, dlatego na taką uroczystość zapraszamy naszych najbliższych – rodzinę i przyjaciół. Dlatego teraz należy się zastanowić, do jakiej grupy należy twój eks i czy można go zaprosić, czy może lepiej jest nie wręczać mu zaproszenia?

www.videofilmowanie3d.pl; pieknechwile.eu

Zacznijmy od wyobrażenia sobie wesela. Czy myśląc o nim, widzisz te wszystkie przepiękne dekoracje, wzruszającą ceremonię i świetną zabawę na parkiecie ze swoimi znajomymi i swoim byłym? Jeśli twój umysł, dusza i intuicja krzyczą „nie”, to raczej nie powinnaś czytać dalej, natomiast, jeśli zastanawiasz się nad przesłaniem zaproszenia na ślub swojemu byłemu partnerowi to trafiłaś rewelacyjnie. Przeczytasz tutaj o wszystkich argumentach przemawiających za i przeciw.

www.videofilmowanie3d.pl; pieknechwile.eu

Ten dzień nie jest tylko twój. Nim wyślesz zaproszenie do swojego byłego, warto pamiętać o swoich najbliższych i zapytać ich, czy na pewno nie mają nic przeciwko jego obecności. Najpierw powinnaś zapytać o to swojego obecnego partnera, następnie Waszych rodziców, a także najbliższych przyjaciół. Jeśli wszyscy zgodnie stwierdzą, że nie mają z tym żadnego problemu, to śmiało możesz go zaprosić. Jednak, jeśli wciąż masz nawet najmniejsze wątpliwości, to zdecydowanie powinnaś zrezygnować z tego pomysłu.

www.videofilmowanie3d.pl; pieknechwile.eu

A może Wasz związek to stare dzieje? Mówiąc „stare”, mamy na myśli wszystkie te pierwsze szkolne miłości. Często te związki nie są poważne i trwają niezwykle krótko. Jeśli wraz ze swoim macie za sobą taką przygodę, a wciąż pozostajecie w dobrych stosunkach i przyjaźnicie się to powinnaś go zaprosić, chyba nikt nie powinien mieć z tym problemu.

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej decydują się na powtórne małżeństwa i rozwody, jeśli nie czują się ze sobą szczęśliwi. Jest to oczywiste, jeśli masz dzieci ze swoim byłym to sytuacja może się trochę komplikować. W tym wypadku, oprócz szczęścia własnego i Twojego Nowego Męża, musisz wziąć przede wszystkim pod uwagę dobro Waszych dzieci. Jeśli wraz z byłym partnerem jesteście w dobrych kontaktach, to możesz go zaprosić. Najpierw upewnij się, że nikt nie ma nic przeciwko. Chyba nie chcesz w tym pięknym dniu wysłuchiwać rodzinnych kłótni?

Jeśli nie jesteś pewna czy obecność Twojego eks może wywołać niekomfortowe i dość przykre sytuacje, to porządnie musisz się nad tym zastanowić. Bez owijania w bawełnę – może to zniszczyć Twój dobru humor. Chyba nie chcesz być w tak wyjątkowym dniu poddenerwowana i rozkojarzona?

Musisz pamiętać o tym, że na wesela zaprasza się kogoś z osobą towarzyszącą. Dokładnie tak samo jest w przypadku byłych partnerów. Jeśli poznałaś jego obecną dziewczynę to świetnie. Przynajmniej wiesz, jaka ona jest i jeśli ich zaprosisz to powinno obyć się bez niespodzianek. Jest też opcja, że przyjdzie z osobą, której nie lubisz, być może nawet z kobietą, którą podejrzewałaś o zbytnią poufałość jeszcze, gdy byłaś z nim w związku. Niestety nie możesz mu wybierać osoby, z którą ma iść, dlatego najpierw dowiedz, kim mogłaby być jego osoba towarzysząca. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to nie powinnaś go zapraszać. Twój komfort i szczęście jest najważniejsze. Głupio byłoby odebrać to sobie na własne życzenie.

Najważniejsze jest to, że to dzień Twój i Twojego narzeczonego. Kogo chcecie zaprosić, to tylko i wyłącznie Wasza sprawa. Warto się jednak głębiej zastanowić jak obecność byłego może wpłynąć na Twoje emocje. W takim dniu często pod wpływem stresu nie jesteśmy sobą. Może Cię najść wiele przeróżnych myśli. Jeśli jesteś pewna, że już nic nie czujesz do swojego byłego partnera i, że jego obecność nic nie zmieni, to powinnaś go zaprosić. Jeśli jedna nie jesteś pewna jak zareagujesz, gdy go zobaczysz to lepiej nie wysyłać mu zaproszenia. Chyba nie chcesz spędzić tak pięknego dnia na rozmyślaniu, co by było gdybyście się nie rozstali. Wszystko zależy tutaj od Ciebie. Usiądź, przemyśl wszystkie za i przeciw i podejmij właściwą decyzję.

wideofilmowanie Bochnia, kamerzysta Bochnia, fotograf ślubny Bochnia

www.videofilmowanie3d.pl; pieknechwile.eu