Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczanie samochodów znajduje coraz szersze grono odbiorców. Ludzie coraz bardziej cenią sobie komfort, czas oraz bezpieczeństwo. Firma Carent-24.pl wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zastanawiasz się jak tanio wynająć samochód w Warszawie? To proste. Pierwszym krokiem jest dokonanie rezerwacji, czy to za pośrednictwem strony internetowej, czy telefonicznie pod numerem +48 500 600 703. Gdy wybrany już został samochód oraz sprecyzowany termin jego użytkowania, istnieje możliwość dokonania przedpłaty, która daje dodatkowy upust 5% na wynajem samochodu. Zanim samochód trafi „w nasze ręce” musi zostać podpisana umowa, omawiająca ogólne warunki użytkowania, a także protokół, który opisuje stan pojazdu w momencie wydania, aby móc go porównać ze stanem po użytkowaniu klienta. Aby zawrzeć umowę niezbędne są następujące dokumenty: dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy oraz karta płatnicza (w przypadku samochodów klasy premium niezbędna jest karta kredytowa). Dopełnienie formalności nie zajmuje więcej niż kwadrans.

W przypadku ewentualnych problemów i usterek, jakie wynikły podczas użytkowania samochodu, klient może liczyć na pomoc naszych pracowników. Wypożyczalnia samochodów Carent-24.pl zapewnia wszystkim użytkownikom swoich samochodów całodobową pomoc przez cały tydzień. W czasie trwania usługi klient jest wspierany przez pracowników naszej wypożyczalni zarówno w kwestiach technicznych, jak i prawnych.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Carent-24.pl to wypożyczalnia samochodów mająca swoją siedzibę przy ulicy Słomiana 3 oddalona od ścisłego centrum o zaledwie 15min drogi tramwajem czy samochodem. Obecna na warszawskim rynku od 5 lat. Cieszymy się coraz większą popularnością i zaufaniem wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają ją swoim znajomym. Oferujemy swoje usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z myślą o Państwa potrzebach dostarczamy również samochody pod drzwi na określoną godzinę, nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale również okolicznych gmin. Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje pojazdy różnych klas, od małych miejskich Volkswagen Up, przez Renault Megane, po luksusowe SUV-y oraz 8-9 osobowe busy. Flota aut jest na bieżąco rozwijana po to, aby zagwarantować państwu najnowsze i w 100% sprawne samochody. Nie tylko pasażerowie lotnisk i klienci biznesowi decydują się na wynajem aut osobowych w Warszawie, zwykli Warszawiacy również potrzebują samochodu , aby móc dojechać do pracy czy załatwić sprawę w mieście. Wynajem samochodu w Warszawie odbywa się za pośrednictwem drogi elektronicznej, jak najmniej formalności, jak najmniej papierów i jak najszybszy czas realizacji. Interesuje Cię wynajem auta w Warszawie? Zadzwoń, błyskawiczne rezerwacje i konkurencyjne ceny to nasz atut.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Lotnisko Chopina

Jeżeli planujesz rozpocząć swoją podróż tuż po przylocie, idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty wynajem samochodów Lotnisko Chopina. Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa Okęcie znajduje się w odległości około 15min od Centrum Warszawy. Jest to największe lotnisko w Polsce oferujące loty do kilkudziesięciu miast Europy i świata. Pracownik wypożyczalni czeka na państwa przed wjazdem na lotnisko. Po wylądowaniu prosimy o kontakt telefoniczny, po czym pracownik naszej wypożyczalni przyjeżdża po państwa przed terminal. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie to idealne rozwiązanie dla klientów biznesowych, turystów oraz rodaków wracających w rodzinne strony dla których przewidziane mamy wynajmy krótko- i długoterminowe. Świetnie skomunikowane Lotnisko pozwala na sprawne rozpoczęcie podróży.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

Osoby przylatujące do Nowego Dworu Mazowieckiego często decydują się na skorzystanie z oferty wynajem samochodów Warszawa Modlin. Cieszymy się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów, którzy regularnie korzystają z wypożyczalni Carent-24.pl. Samochody wyposażone są w silniki benzynowe i diesla, a wynajem na kilka lub kilkanaście dni z możliwością zwrotu w innym punkcie nie stanowi żadnego problemu. Modlin jest oddalony od centrum Warszawy o około 50min drogi samochodem dzięki czemu wynajem samochodów na lotnisku cieszy się tak dużą popularnością. 

wypożyczalnia aut Warszawa Carent-24.pl

Infrastruktura i Turystyka

Warszawa to stolica Polski oraz największe miasto, które jest najlepiej skomunikowanym zespołem miejskim w Polsce. Jego walory turystyczne oraz ekonomiczne przyciągają setki tysięcy turystów oraz klientów biznesowych. Wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje samochody, którymi sprawnie można poruszać się po aglomeracji ale również udać w podróż po Polsce i zwrócić auto w innej lokalizacji.

wypożyczalnia samochodów Warszawa Carrent-24.pl
Wypożyczalnia samochodów Warszawa Carrent-24.pl

Noclegi

Bardzo dobrze rozbudowana baza noclegowa gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie lokum od tańszych hosteli po luksusowe apartamenty. Możliwości lokalizacji jest wiele: Praga, Nowy Świat czy Śródmieście. W każdej z tych lokalizacji możesz wynająć samochód oraz do każdej z nich możesz dostać się naszym samochodem. Przyleciałeś na lotnisko? A może Dworzec Kolejowy? Wypożyczalnia samochodów w Warszawie podstawi samochód w wybrane przez Ciebie miejsce oraz odbierze go tam gdzie sobie życzysz.

 

Artykuł został napisany w oparciu o współpracę z CaRent24.pl – wypożyczalnia samochodów Warszawa