Aleksandra & Bradley

Ślub w Pałacu Goetza

Są czasem takie przyjęcia, które ciężko opisać słowami. Takim wydarzeniem na pewno było to eleganckie, polsko-szkockie przyjęcie Aleksandry i Bradley’a w Pałacu Goetza w Brzesku. Pierwsze co przychodzi do głowy? Glamour, elegancja, pieczołowitość, mega impreza, humor, zabawa i piękno. Aleksandro i Bradley’u, dziękuję Wam z całego serca, że obdarowaliście mnie tak wielkim zaufaniem. Powiedzieć, że była to ogromna frajda być z Wami, obserwować Was i uchwycić Wasz dzień ślubu na zdjęciach to jak nic nie powiedzieć. Do tej pory pamiętam kobiecość i subtelność połączoną z męską spontanicznością. Świetne połączenie, które chyba fajnie zostało pokazane na poniższych fotografiach. Było radośnie, ciepło i z ogromną klasą. Aleksandra i Bradley razem z gośćmi przejęli ten jakże piękny pałac na jeden dzień oraz jedną noc i wzięli nas ze sobą w ten szczęśliwy, międzynarodowy i elegancki pochód z masą bąbelków szampana.

Pałac Goetza Ślub

Pałac Goetzów to pałac, który nie tak dawno temu nie wzbudzał aż tylu emocji i był niestety ruiną. Ktoś jednak pokochał go i postanowił to jakże piękne miejsce odrestaurować. I tak, w niedalekim sąsiedztwie Krakowa pojawiła się prawdziwa perełka. Pałac wygląda pięknie nie tylko na zewnątrz, gdzie można przespacerować się po parku w stylu angielskim, ale także w środku. Wnętrza mają swój specyficzny klimat i są przepełnione ciekawą historią. Wszystko to wpływa na magiczny klimat tego miejsca, które według mnie idealnie nadaje się do eleganckich przyjęć. Miałem wielką przyjemność fotografować w tym miejscu i nie mogę wyjść z podziwu po dziś dzień.

W tym miejscu także wielkie podziękowania i uściski dla Marty Wątor z Weddings in Kraków, która organizuje śluby i przyjęcia zawsze na 100%, czuwa nad każdym aspektem i zawsze pokazuje pełne zaangażowanie. Współpraca z Tobą to każdorazowo czysta przyjemność ;). Między innymi dzięki Marcie ten dzień był genialnym połączeniem profesjonalizmu, zaufania, elegancji, ogromnej energii i radości. Niech dowodem moich słów będzie poniższy reportaż, którym bardzo bym chciał się z Wami teraz podzielić.

Enjoy!

Miejsce: Pałac Goetz

Wedding Planer: Weddings in Kraków

Ślub w Pałacu Goetza | Pałac Goetza Ślub