Natalia & Marcin – Ślub w Bajka Hotel Resort

Ślub w Bajka Hotel Resort

O rany. Szczerze mówiąc nawet nie wiem od czego tu zacząć… Cóż to był za dzień. Piękny ale i niesamowicie upalny lipcowy dzień. Jadąc do Natalii i Marcina nawet nie spodziewałem się połowy rzeczy, które miały się wydarzyć. Ale to bardzo dobrze. Uwielbiam takie pozytywne zaskoczenia. Zaskoczenia dotyczące tego z jaką pieczołowitością zostało wszystko przygotowane i zorganizowane, ale może i przede wszystkim jaką parę przyszło mi uwiecznić na fotografiach. Marcin – pan młody – zapalony wspinacz i miłośnik sportów ekstremalnych. Na przygotowaniach od razu znaleźliśmy wspólny temat do rozmów ponieważ tak się składa, że ja również jestem wielkim fanem trekkingu i chodzenia po górach. Jednak ja przy Marcinie to typowy turysta chodzący po typowych górskich szlakach. Przygotowania upłynęły nam zatem pod znakiem ciekawych rozmów, przemyśleń i robienia świetnych kadrów. 

Read More»

Natalia & Marcin – rodzinna sesja na pustyni błędowskiej

Rodzinna sesja na pustyni błędowskiej

Na dziś mam przygotowany baaaardzo gorący wpis z baaaardzo gorącej pustyni błędowskiej. Tak naprawdę sesję narzeczeńską Natalia i Marcin zamienili sobie na sesję rodzinną bowiem przyjechali razem całą rodzinką z dwoma córeczkami i psem. Lokalizację na takie wspólne spędzanie czasu wybrali znakomite ponieważ na pustyni błędowskiej zawsze znajdzie się jakieś miejsce, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał i rozpraszał. Zatem na zdjęciach mamy po prostu naszą czwórkę, psa i ogromne połacie terenu pokryte piaskiem w tle. Jak dla mnie idealne warunki do zrobienia sesji ;). Oczywiście pogoda też nam dopisała tego dnia. Myślę, że Natalia i Marcin nie mogli sobie tego lepiej zaplanować. Zaczęliśmy od wspólnego spaceru naszej dwójki Natalii i Marcina. Dziewczynki na początku zajmowały się sobą biegając po ogromnych połaciach terenu pustyni tu i tam. 

Read More»

Izabela & Łukasz – ślub w Szafranie

Ślub w Szafranie

Na dziś mamy przygotowany wpis o relacji z tego jakże szalonego dnia jakim był ślub Izy i Łukasza. Było to nasze drugie spotkanie. Pierwszy raz widzieliśmy się na sesji narzeczeńskiej, do której swoją drogą od razu odsyłam ponieważ wyszła niesamowicie. Link znajdziecie na końcu tej relacji ;). Już wtedy zdałem sobie sprawę, że Iza i Łukasz to nietuzinkowa para, którą łączy niesamowite uczucie. Nie mieli żadnych skrupułów przed moimi obiektywami. Od razu mogliśmy przejść do tak zwanego „mięska”. Jednak dziś nie o sesji, a o następnym przystanku w naszej historii jakim był długo wyczekiwany i skrupulatnie zaplanowany dzień ślubu. De facto od samego rana złapaliśmy wspólny język. Najpierw na przygotowaniach u Łukasza, a następnie u Izabeli. Wszystko odbyło się zgodnie z planem bez żadnych komplikacji. Trudno się dziwić skoro Iza zaplanowała wszystko z niesamowitym pietyzmem.

Read More»

Sumin & Kamil – Ślub w Pałacu Zdrojowym w Krzeszowicach

Ślub w Pałacu Zdrojowym

Cześć! Długo mnie tu nie było, ale jest ku temu powód. Ostatnie miesiące były bardzo intensywne ze względu na zmiany w życiu osobistym jak i zawodowym. Niemniej powracam już do w miarę systematycznego zamieszania wpisów na temat historii moich wspaniałych par! Dziś chciałbym przedstawić Wam jedną z takich niesamowitych relacji. Sumin i Kamil – ona z dalekiego wschodu, on z naszej małej ojczyzny, mieszkający wspólnie w Berlinie. Cóż za mix! Bardzo lubię takie nietypowe historie. Zresztą założę się, że nie tylko ja ;). 

Read More»

Olga & Tomasz – sesja w winnicy Srebrna Góra

Sesja w winnicy Srebrna Góra

Dziś chcielibyśmy przedstawić efekty naszej sesji z Olgą i Tomaszem 😉 . W tym celu wybraliśmy się do krakowskiej winnicy Srebrna Góra położonej w otoczeniu majestatycznego bielańsko-tynieckiego parku krajobrazowego. Klimat tego miejsca urzekł nas od samego początku. Mógłbym rzec, że jest to taka mała Toskania niedaleko centrum Krakowa. Spacerowaliśmy alejkami wśród rosnących winogron i napawaliśmy się przepięknym zachodem słońca, który zwieńczył ten dzień. W kwestii pogody mieliśmy akurat bardzo dużo szczęścia, gdyż na praktycznie cały tydzień zapowiadane były opady deszczu, a akurat na ten jeden dzień mogliśmy liczyć na rozpogodzenie. Grzechem byłoby nie skorzystać z tej okazji. Miejsce oczywiście cudowne natomiast należy pamiętać, że zawsze jest ono tylko tłem dla naszych zdjęć. Prawdziwymi bohaterami fotografii są wspomnieni Olga i Tomasz. Para radosna, uśmiechnięta i meeeega zwariowana. Praktycznie zawsze starali się dodać coś od siebie. Czy to jakiś pomysł, czy to jakieś wygłupy, uśmiechy. 

Read More»