Beata & Mateusz – Sesja ślubna na Skałkach Piekarskich

Sesja ślubna na Skałkach Piekarskich

Dzisiaj chciałbym zaprezentować kilka klatek z miejsca, z którego jeszcze nie miałem przyjemności publikować materiałów na tym blogu. Mowa o Skałkach Piekarskich niedaleko Tyńca. Z Beatą i Mateuszem spotkaliśmy się tuż przed świtem, bo o 4:30, w celu uchwycenia na zdjęciach wschodu słońca. Przez wielu uważany jest on za jeden z najładniejszych w pobliskiej okolicy Krakowa. I chyba muszę im przyznać rację… Co prawda nie udało nam się uchwycić porannej, lekkiej mgiełki unoszącej się nad taflą Wisły, ale i tak efekt był niesamowity. Poranne światełko niemrawo i nieśmiało zaczęło wyłaniać się zza wzgórza i dwóch wierz Opactwa Benedyktynów nadając całej okolicy ciepłych barw. Od razu zrobiło się też cieplej ponieważ noc była dosyć chłodna jak na końcówkę maja.

Read More»

Sylwia & Tomasz – Pałac Śmiłowice sesja ślubna

Pałac Śmiłowice sesja ślubna

Dzisiaj pora na letnią sesja w Pałacu Śmiłowice 😉 . Z Sylwią i Tomaszem mieliśmy już wcześniej przyjemność współpracować podczas ich sesji narzeczeńskiej. Tym razem spotkaliśmy się (po dość długiej przerwie spowodowanej covidem) na bardziej formalną sesję ślubną, która odbyła się w Pałacu w Śmiłowicach. Miejsce urzekające, spokojnie, dzień ciepły i słoneczny oraz niesamowita para dwojga kochających się ludzi. Myślę, że fotografowi więcej do szczęścia nie trzeba. Współpraca z tą dwójką to była przyjemność w czystej postaci. Fotograficzne flow złapaliśmy praktycznie od samego początku. Zresztą z owocami naszej współpracy za chwilę zapoznacie się poniżej 😉 .

Read More»

Klaudia & Tomasz – sesja w Parku Gródek

Sesja w Parku Gródek

Dzisiejszy materiał – sesja w Parku Gródek – jest idealnym przykładem na to, że po ślubie nie trzeba robić tylko i wyłącznie zdjęć ślubnych, czyli takich, na których Para Młoda pozuje w swoich ślubnych strojach. Poza ten schemat wyszli dzisiejsi bohaterowie zdjeć. Klaudia i Tomasz, bo to o nich mowa, zdecydowali się na inną formę sesji. Już na etapie przygotowań powiedzieli nam, że co prawda bardzo zależy im na wykonaniu takich zdjęć po ślubie, to są otwarci na formę w jakiej zostanie ona wykonana. Koniec końców padło na sesję lifestylową 😉

Read More»

Asia & Szczepan – sesja narzeczeńska w Dolinie Kobylańskiej

Sesja narzeczeńska w Dolinie Kobylańskiej

Chcielibyśmy pokazać teraz materiał z dosyć mało znanego miejsca pod kątem sesji zdjęciowych, jakim niewątpliwie jest Dolina Kobylańska nieopodal Krakowa. Wiedzieliśmy o tej dolinie, proponowaliśmy ją naszym parom wysyłając propozycję natomiast dopiero Joanna i Szczepan zdecydowali się na sesję w tym miejscu. I tutaj muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Miejsce bardzo urokliwe z charakterystycznymi dla okolic Krakowa skałkami ciągnie się i ciągnie bez końca. Co prawda na początku w głównej części doliny można natknąć się na pojedynczych spacerujących, a nawet ludzi, którzy urządzili sobie tutaj biwak. Jednak idąc dalej przed siebie zaczęło się robić już o wiele spokojniej i ciszej. W pewnym momencie wyglądało to tak jakbyśmy mieli z Asią i Szczepanem to miejsce tylko dla siebie. Ale to akurat bardzo dobrze. Nikt nam nie przeszkadzał i mogliśmy skupić się w pełni na wykonywaniu sesji i łapaniu momentów. 

Read More»

Klaudia & Łukasz – sesja lifestylowa w Krakowie

Sesja lifestylowa w Krakowie

Chcielibyśmy teraz przedstawić jeszcze ciepły materiał z sesji Klaudii i Łukasza w centrum naszego niezawodnego i pięknego Krakowa. Ciepły ponieważ dopiero co zrobiony i obrobiony, a także ciepły ze względu na temperaturę, która tego dnia – można by rzec – była ciężka do zniesienia. No ale czego się spodziewać po lipcowych popołudniach i to jeszcze w centrum miasta. Jednak wszystkie te problemy zeszły na dalszy plan jak tylko spotkaliśmy się z naszą parą i zobaczyliśmy jakie warunki oświetleniowe przyszykował nam dzisiejszy dzień. Klaudia z Łukaszem na spotkanie z nami przyszli w świetnych i szampańskich humorach. Może to dlatego, że akurat tego dnia Klaudia obchodziła swoje urodziny. Jak dla nas, sesja zdjęciowa to świetny pomysł na prezent! Po tradycyjnym „wszystkiego najlepszego” i krótkim spacerze zaczęły powstawać pierwsze zdjęcia.

Read More»