Ania & Marcin – Ojców sesja narzeczeńska

Ojców sesja narzeczeńska

Są takie dni, które z chęcią uwieczniamy na zdjęciach. A obecnie, gdy aura typowo wakacyjna, aż chce się fotografować. Chyba już zdążyliście zauważyć, że takie lifestylowe sesje to nasza specjalność 😉 ! Uwielbiamy spędzać czas w miejscach takich jak Ojcowski Park Narodowy, których na szczęście w naszych okolicach jest cała masa i delektować się otaczającą nas przyrodą. Tego typu miejsca są idealne na wykonanie sesji i zarazem na ucieczkę od zgiełku i ogólnego pośpiechu.

Dlatego też na zrobienie sesji narzeczeńskiej z Anią i Marcinem umówiliśmy się w Ojcowie. Pełen luz, chwila oddechu i krótka chwila wyłącznie dla siebie. A&M to świetni ludzie, których aż grzechem byłoby nie poznać. Bardzo nam miło, że zdecydowali się na współpracę właśnie z nami i to nam przypadła ta możliwość lepszego ich poznania 😉 . 

Read More»

Justyna & Rafał – sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie

Ogród Botaniczny Kraków sesja

Dzisiaj mamy do zaprezentowania kilka klatek z sesji narzeczeńskiej Justyny i Rafała 😉 . W ten ciepły i słoneczny majowy dzień wybraliśmy się wspólnie do centrum Krakowa. Znajduje się tu świetne miejsce do wykonania takiej sesji. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagielońskiego. Standardowo jak większość par, Justyna z Rafałem przywitali mnie stwierdzeniem, że to ich pierwsza taka profesjonalna sesja i nie za bardzo wiedzą jak pozować. Na co ja standardowo odparłem, że świetnie i że zaraz przekonają się jacy z nich profesjonalni modele nawet nie zdając sobie z tego sprawy 😉 . Od razu powiedziałem mojej parze, że cały czas jaki poświecimy na sesję będzie czasem wolnym dla nich i żeby wykorzystali go w 100%. Tak się złożyło, że i Justyna, i Rafał byli akurat po pracy i nie mieli wcześniej tego czasu dla siebie. Dzięki takiemu podejściu od razu atmosfera się mocno rozluźniła, a zdjęcia robiły się praktycznie same. 

Read More»

Beata & Mateusz – Sesja ślubna na Skałkach Piekarskich

Sesja ślubna na Skałkach Piekarskich

Dzisiaj chciałbym zaprezentować kilka klatek z miejsca, z którego jeszcze nie miałem przyjemności publikować materiałów na tym blogu. Mowa o Skałkach Piekarskich niedaleko Tyńca. Z Beatą i Mateuszem spotkaliśmy się tuż przed świtem, bo o 4:30, w celu uchwycenia na zdjęciach wschodu słońca. Przez wielu uważany jest on za jeden z najładniejszych w pobliskiej okolicy Krakowa. I chyba muszę im przyznać rację… Co prawda nie udało nam się uchwycić porannej, lekkiej mgiełki unoszącej się nad taflą Wisły, ale i tak efekt był niesamowity. Poranne światełko niemrawo i nieśmiało zaczęło wyłaniać się zza wzgórza i dwóch wierz Opactwa Benedyktynów nadając całej okolicy ciepłych barw. Od razu zrobiło się też cieplej ponieważ noc była dosyć chłodna jak na końcówkę maja.

Read More»

Sylwia & Tomasz – Pałac Śmiłowice sesja ślubna

Pałac Śmiłowice sesja ślubna

Dzisiaj pora na letnią sesja w Pałacu Śmiłowice 😉 . Z Sylwią i Tomaszem mieliśmy już wcześniej przyjemność współpracować podczas ich sesji narzeczeńskiej. Tym razem spotkaliśmy się (po dość długiej przerwie spowodowanej covidem) na bardziej formalną sesję ślubną, która odbyła się w Pałacu w Śmiłowicach. Miejsce urzekające, spokojnie, dzień ciepły i słoneczny oraz niesamowita para dwojga kochających się ludzi. Myślę, że fotografowi więcej do szczęścia nie trzeba. Współpraca z tą dwójką to była przyjemność w czystej postaci. Fotograficzne flow złapaliśmy praktycznie od samego początku. Zresztą z owocami naszej współpracy za chwilę zapoznacie się poniżej 😉 .

Read More»

Klaudia & Tomasz – sesja w Parku Gródek

Sesja w Parku Gródek

Dzisiejszy materiał – sesja w Parku Gródek – jest idealnym przykładem na to, że po ślubie nie trzeba robić tylko i wyłącznie zdjęć ślubnych, czyli takich, na których Para Młoda pozuje w swoich ślubnych strojach. Poza ten schemat wyszli dzisiejsi bohaterowie zdjeć. Klaudia i Tomasz, bo to o nich mowa, zdecydowali się na inną formę sesji. Już na etapie przygotowań powiedzieli nam, że co prawda bardzo zależy im na wykonaniu takich zdjęć po ślubie, to są otwarci na formę w jakiej zostanie ona wykonana. Koniec końców padło na sesję lifestylową 😉

Read More»