WERONIKA & TOMEK – ZIELONE WZGÓRZE

I czas na kolejny reportaż. Tym razem… Weronika i Tomek. 

Ich dzień był od początku przemyślany, emocjonalny i świetnie zorganizowany. Wszyscy goście byli bardzo podekscytowani i przeżywali wydarzenia równie mocno co Weronika i Tomek, a wesele zorganizowane w Zielonych Wzgórzach idealnie dopełniło klimat ich dnia. 

Zapraszamy do oglądania!

Kościół: Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 

Sala: Zielone Wzgórze

Read More»

ALEKSANDRA & BARTEK – REPORTAŻ ŚLUBNY

Prezentujemy letni reportaż Aleksandry i Bartka. Był on o tyle nietypowy, że młodzi postanowili urządzić przyjęcie weselne na swojej prywatnej posesji, co wprowadziło niesamowity klimat gościnności i ciepła. Oprócz postawionego namiotu zadbano także o stworzenie bardzo klimatycznej strefy relaxu. Sprawdziła się ona idealnie, dzięki sprzyjającej sierpniowej pogodzie. 

Zachęcamy do obejrzenia kilku klatego z tego niezwykle pięknego, emocjonalnego i dopracowanego na ostatni guzik dnia.

Read More»

SESJA RODZINNA – KOPIEC KRAKA

Klaudia i Emanuel postanowili zabrać ze sobą na sesję swojego synka – Oliwiera. Wtedy sesja narzeczeńska przerodziła się w rodzinną. Co prawda Oliwier – jak to małe dzieci – na początku dawał popalić i nie chciał współpracować, ale z czasem aparat przestał mu przeszkadzać i zaczął szaleć z rodzicami. Po K i E było widać, że dawno nie mieli tyle frajdy z zabawy w trójkę. Jednak gdy Oliwier miał już dość, opiekę nad nim przejęła babcia. Wtedy Klaudia z Emanuelem mieli już czas tylko dla siebie. 

Zapraszamy do oglądania!

Read More»

MARYSIA & KRZYSIEK – KORZKIEW

Z Marysią i Krzyśkiem spotkaliśmy się podczas pięknej złocistej jesieni. Jednak nie wszędzie można wykorzystać jej atuty. Na szczęście pomysł M & K, aby udać się w okolice zamku w Korzkwi był strzałem w dziesiątke. Wokół zamku las przybrał piękne jesienne barwy, co pomogło w zrobieniu ciepłej i emocjonalnej sesji.

Zapraszamy do oglądania!

Read More»

ROKSANA & TOMEK – HOTEL ŁYSOŃ

Iii… kolejny reportaż, który prezentujemy i zachęcamy do oglądania! Tym razem przyszedł czas na Roksanę i Tomka.

Kościół: Parafia Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie

Sala: Hotel Łysoń

Read More»