Paulina & Jakub – sesja narzeczeńska w ogrodzie Brzoskwinia

Bardzo się cieszymy kiedy nasze pary decydują się spotkać z nami przed ślubem na sesję narzeczeńska. Jest to idealna okazja do przełamania pierwszych lodów oraz do zapoznania się z aparatem. Dzięki temu podczas dnia ślubu atmosfera jest o wiele bardziej rozluźniona, a modele nie mają żadnych przeszkód, aby zostać sfotografowanym. Tak właśnie było w przypadku Pauliny i Jakuba. Spotkaliśmy się z nimi w bardzo klimatycznym i co najważniejsze spokojnym miejscu, gdzie nikt nam nie przeszkadzał. A co do samej sesji to wydaje nam się, że same zdjęcia o wiele lepiej opiszą tą historię.

Zapraszamy do oglądania!

Read More»

Klaudia & Adam – klimatyczne wesele w stodole

Tym razem prezentujemy materiał w stylu rustykalnym. Klaudia i Adam zdecydowali się bowiem urządzić wesele w stodole na terenie Folwarku Wiązy. Oprócz tego wiele z ich dodatków także było stworzonych w stylu oddającym klimat. Z takim przedsięwzięciem związany jest nieustanny ból głowy o to czy  pogoda pozwoli na to aby takie wesele w ogóle się odbyło. Na szczęście dla Klaudii i Adama, a także nas :), wszystko się udało, a pogoda była wręcz idealna. Dlatego też mamy przyjemność zaprezentować mega klimatyczny materiał z dnia K&A.

Zapraszamy do oglądania!

Kościół: parafia Matki Boskiej Fatimskiej

Wesele: Folwark Wiązy

Read More»

Eliza & Kamil – sesja narzeczeńska w Mogilanach

Tym razem czas na kilka klatek z sesji przedmałżeńskiej Elizy i Kamila. Wybraliśmy się wspólnie do Dworku w Mogilanach. Jest to popularne miejsce na sesje, jednak bardzo uniwersalne, wiec za każdym razem można spróbować sfotografować je nieco inaczej. Z Elizą i Kamilem bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język. Sesja przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze, a E&K mieli troche czasu dla siebie po ciężkim dniu pracy.

Zapraszamy do oglądania!

Read More»

Agnieszka & Kamil – ślub w Istebnej

Tym razem czas na ślub przy granicy polsko-czesko-słowackiej w Istebnej. Piękna pogoda, niesamowite widoki, ale co najważniejsze miłość i uczucie pomiędzy Agnieszką i Kamilem sprawiły, że ten dzień był niesamowity. 

Zresztą, zobaczcie sami. Zapraszamy! 

Kościół: rzymskokatolicka parafia Dobrego Pasterza w Istebnej

Wesele: Hotel Złoty Groń

tagi: fotograf i kamerzysta na wesele Istebna, Fotograf ślubny Istebna.

Read More»

Paulina & Jakub – jesienna sesja na Pustyni Błędowskiej

Tego dnia wszystko się udało. Piękna jesień oraz wspaniałe miejsce jakim jest Pustynia Błędowska stworzyły niepowtarzalny klimat na zdjęciach Pauliny i Jakuba. Cisza i spokój jakie panują w tym miejscu również bardzo nam pomogły, dzięki czemu mogliśmy od razu przejść do rzeczy. P & K czuli się jak ryby w wodzie, co ewidentnie widać na fotografiach.

Zapraszamy do poświęcenia kilku minut na obejrzenie materiału!

Read More»