Klaudia & Łukasz – sesja lifestylowa w Krakowie

Sesja lifestylowa w Krakowie

Chcielibyśmy teraz przedstawić jeszcze ciepły materiał z sesji Klaudii i Łukasza w centrum naszego niezawodnego i pięknego Krakowa. Ciepły ponieważ dopiero co zrobiony i obrobiony, a także ciepły ze względu na temperaturę, która tego dnia – można by rzec – była ciężka do zniesienia. No ale czego się spodziewać po lipcowych popołudniach i to jeszcze w centrum miasta. Jednak wszystkie te problemy zeszły na dalszy plan jak tylko spotkaliśmy się z naszą parą i zobaczyliśmy jakie warunki oświetleniowe przyszykował nam dzisiejszy dzień. Klaudia z Łukaszem na spotkanie z nami przyszli w świetnych i szampańskich humorach. Może to dlatego, że akurat tego dnia Klaudia obchodziła swoje urodziny. Jak dla nas, sesja zdjęciowa to świetny pomysł na prezent! Po tradycyjnym „wszystkiego najlepszego” i krótkim spacerze zaczęły powstawać pierwsze zdjęcia.

Read More»

Aldona & Krystian – Sesja ślubna w Pałacu Śmiłowice

Pałac Śmiłowice sesja ślubna

W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić rezultaty naszej pracy z niesamowitą parą – Aldoną i Krystianem. Tego gorącego czerwcowego dnia wybraliśmy się do pałacu znajdującego się w miejscowości Śmiłowice.  Jest to piękny budynek otoczony ogromnym i niesamowicie zadbanym ogrodem, na którym co tu dużo mówić – byliśmy praktycznie sami (naturalnie oprócz obsługi urzędującej w środku). Oczywiście taki stan rzeczy nas uradował, bo mogliśmy w spokoju skupić się na sobie i na wykonywanych zdjęciach. A&K przez nikogo nie rozpraszani szybko złapali bakcyla i pokazali pełen luz i zaangażowanie. Szybko zauważyliśmy, że nie jest to ich pierwsze obcowanie z aparatem. Tak naprawdę wystarczyło tylko obserwować jak ta para wspólnie spędza czas wolny i naciskać spust migawki w odpowiednim momencie. A było widać, że po całym procesie organizacyjnym przyjęcia weselnego nie mieli go aż tak dużo. Był to idealny moment, aby nadrobić zaległości. I o rany! Wierzcie nam, że został nadrobiony z nawiązką.

Read More»

Karolina & Przemek – Przyjęcie w Szlacheckim Dworze

Przyjęcie w Szlacheckim Dworze Pobiednik Wielki

Historia, którą chcemy dziś przedstawić jest jedną z tych, które kończą się happy-endem, jednak jeszcze kilka miesięcy temu nie moglibyśmy tak powiedzieć. Powód tego całego zamieszania przez, które przechodziło wiele par w tych zwariowanych latach 2020 i 2021 jest jeden – „pandemia”.

Czyli tak – organizujecie wesele z bardzo dużym wyprzedzeniem, wszystko wydaje się być w porządku, cieszycie się z daty, którą zarezerwowaliście, wszystko powolutku zbliża się do realizacji, a tu nagle lockdown! W zimie 2020 wszyscy dowiadujemy się o wirusie z Chin i związanymi z nim obostrzeniami. Mijały dni, tygodnie, miesiące, a odwołania epidemii jak nie było, tak nie ma. Wtedy zaczynają się pojawiać pytania – co dalej. Czy odwołać ślub? A może go przełożyć? Co z gośćmi, zwłaszcza tymi starszymi i z zagranicy? Co ze wszystkimi usługami, które zostały zarezerwowane i opłacone?

Read More»

Aleksandra & Robert – Ślub po krakowsku

Dziś króciutko, bo i króciutkie podsumowanie tego jakże ważnego dla naszej pary – Aleksandry i Roberta – dnia. Na reportaż umówiliśmy się praktycznie w ostatniej chwili ze względu na covidowe zawirowania. Niestety pandemia mocno namieszała w planach wielu par, także i naszych. Jednak dzisiejsi bohaterowie postanowili się nie poddawać i za wszelką cenę zorganizować swój ślub. Chwała im za to bo wyszło niesamowicie. Oczywiście nie było możliwości zorganizowania przyjęcia, jednak nie to jest przecież najważniejsze. Przyjęcie jest tylko miłym i wesołym dodatkiem, które w każdej chwili można nadrobić w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Także Olu i Robercie, nic straconego! A nam nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, a także zaprosić Was do zapoznania się z kilkoma klatkami z tego mega pozytywnego dnia. Zapraszamy! (polecamy oglądanie z muzyką).

Read More»

Olga & Szymon – Wesele w Starym Dworze Maciejówka

Wesele w Starym Dworze Maciejówka

Nie powiemy niczego nowego, gdy napiszemy, że był to najdziwniejszy sezon ślubny, z jakim do tej pory mieliśmy do czynienia. Na początku w ogóle miało go nie być. Potem jednak miał się odbyć z różnymi obostrzeniami. 

A to co chcemy Wam pokazać i to do czego doszło, to eksplozja piękna, miłości i radości. Zatem, jest 15 sierpnia, świat żyje pandemią i obostrzeniami, ale nic nie szkodzi. Pod Krakowem znajduje się bardzo klimatyczny dworek – Stary Dwór Maciejówka. Miejsce w bardzo ładnej okolicy z pięknym widokiem na pobliskie tereny. Ogólnie cisza i spokój. Idealne miejsce na organizację wydarzenia, które za niedługo nastąpi. Jednak jest to tylko miejsce. Prawdziwą atrakcją byli Olga i Szymon. Od początku przywitali nas szerokim od ucha do ucha uśmiechem i ogromną pogodą ducha. Dzięki temu wiedzieliśmy już na starcie, że dzisiejszy dzień będzie wyjątkowy. I uwaga – zaskoczenie. Taki właśnie był. Oni kochają się jak wariaci. Widać, że niejedno grube party mają już za sobą, bo na parkiecie ogień nie tylko od confetti, ale też ich energii. Na koniec taniec koło zimnych ogni.

Read More»