Natalia & Daniel

Ślub Natalii i Daniela to jeden z niewielu takich dni, które trudno opisać tutaj słowami. To co wypełniało ten dzień to praktycznie same emocje i uczucia.

Natalię i Daniela poznaliśmy kilka lat wcześniej, bo na weselu brata Daniela. Już wtedy znaleźliśmy wspólny język, kiedy zaczęli opowiadać nam na temat swojego wyobrażenia ślubu i wesela. Od razu zapaliła się nam czerwona lampka pod tytułem: „Tak, to jest para, z którą chcemy współpracować”. Zaowocowało to tym, że również i u N&D mieliśmy przyjemność fotografować. Natalia i Daniel zadecydowali, że ich przyjęcie będzie miało miejsce w Dworze Czernia, położonym niedaleko Tarnowa. Pomyśleliśmy – świetnie! W tym miejscu jeszcze nie byliśmy, a lubimy fotografować w miejscach, których nie znamy. Dobrze jest bowiem stawiać sobie nowe fotograficzne wyzwania. Oznacza to często spontaniczność i gotowość na nieznane, czyli to, co bardzo doceniamy w reportażu. Co się następnie okazało? Że miejsce, które wybrali na przyjęcie było zjawiskowe.

Miejsce, w którym właściciele skrupulatnie wszystko przygotowali, co widać na każdym kroku. Udało się im zorganizować cichą i przytulną przestrzeń, w której przyjemnie jest spędzić czas. Dodatkowo tego lipcowego dnia słońce okazało się łaskawe i zamiast upału zafundowało wszystkim orzeźwiającą temperaturę. To tak w dużym skrócie o tle tego wydarzenia, bo głównymi bohaterami tego dnia byli Natalia, Daniel i uczucie, które ich połączyło.

N&D to Para, o której myślisz sobie: “O wow! Oni są dla siebie idealni” – że razem się śmieją, razem wzruszają, angażują i planują. Przy okazji będąc tak interesującymi indywidualnościami. Powiemy Wam tylko, że podczas tego dnia czuliśmy się jakbyśmy znali tą parę tak o kilka lat dłużej. Natalio i Danielu, to był ogromny zaszczyt być świadkiem tych wszystkich emocji między Wami. Gratulujemy Wam tej miłości i życzmy, aby każdego dnia, była tak samo silna. Enjoy!

Ceremonia: parafia p. w. Bł. Maksymiliana Maria Kolbego

Przyjęcie: Dwór Czernia