Roksana & Tomek

Są śluby i pary młode z tak wielką i pozytywną energią, że od samego początku wiadomo, że nie będzie to zwykły reportaż. Jeśli i wy marzycie o swoim weselu jako najlepszej imprezie w życiu, z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, z którymi tańczycie na parkiecie do upadłego; rozmawiacie, jecie, pijecie i uśmiechacie się z każdym, kto przeżywa z Wami ten dzień, to trafiliście idealnie.

Ślub Roksany i Tomka w niesamowity sposób był żywym przykładem takiej imprezy. Ba! To R&T są uśmiechem, są imprezą, są spontanicznością i energią. I to właśnie z takimi ludźmi mieliśmy przyjemność spędzić cały ten dzień, fotografując wszystko co zasłużyło na uwiecznienie. Czasem piszemy Wam w naszych wpisach, że razem z naszymi parami przeżywamy ich ślub i nie inaczej było tutaj. Na tej niesamowitej ceremonii uśmiech i podekscytowanie nie schodziło nam z twarzy.

A to co się potem u nich wydarzyło na przyjęciu ciężko opisać słowami. W skrócie – ogień. Ogień na parkiecie (dosłownie) i ogień poza nim. Wykonując reportaż na takim zleceniu czujemy, że stajemy się częścią tego wszystkiego. Wtapiamy się w tłum i fotografujemy niemal razem z tańczącymi, bo jakżeby inaczej. A co potem? Następnie odpalili zimne ognie, wszyscy śpiewali, a nasza para całowała się namiętnie – zapewne do rana, przynajmniej o północy zapewniamy, że jeszcze na pewno tak. W skrócie – nieziemsko. R+T! Dziękujemy Wam za tą ogromna energię i za to, że dzięki Wam ten dzień był totalnie Wasz! Ale przede wszystkim chcieliśmy podziękować za zaufanie, którym nas obdarzyliście wybierając właśnie nas do uwiecznienia tego dnia. Jesteście po prostu najlepsi. Ściskamy mocno! Ale teraz czas na zdjęcia.

Zapraszamy do oglądania i komentowania! (polecamy oglądanie z muzyką)

Ceremonia: Parafia Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie

Przyjęcie: Hotel Łysoń