Weronika & Tomek

Przyszedł wrzesień, pogoda za oknem wyśmienita, a z jego początkiem poznaliśmy Ich – Weronikę i Tomka.

To był jeden z tych dni, kiedy od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy uczestniczyć w czymś wyjątkowym. Że będzie to najlepszy możliwy sposób na otwarcie kolejnego miesiąca reportażowego. Wnieśli tak dużo energii i radości, że aż zostaliśmy zauroczeni. Gdy teraz, z perspektywy czasu patrzymy na ich zdjęcia widzimy powiew świeżości, optymizmu i witalności.  Ten dzień – ceremonia jak i niesamowite wesele w Zielonych Wzgórzach – był pełen ciepła i luzu. Wszystko był od początku przemyślane, emocjonalne i świetnie zorganizowane. Dookoła nich zapatrzeni przyjaciele i rodzina, masa kwiatów, dodatków, bibelotów i kolorów. Aż czuć radość, czuć miłość i pewność, że to wszystko wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyli. Ten dzień jest totalnie ich.

Ona ma na sobie niesamowitą, koronkową suknię, on ma bordową marynarkę i rozbrajający uśmiech. Oboje są pełni luzu i dużo żartują. Są spokojni, mają swój czas, mają siebie nawzajem. Chcemy serdecznie zaprosić Was do niesamowitego miejsca jakim są Zielone Wzgórza, w którym to właściciele postarali się o to, aby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. Weronika i Tomek zaprosili nas do swojego życia na ten jeden, najważniejszy dzień i z dumą chcemy powiedzieć, że takiego dnia i takiej pary nie zapomnimy. Naprawdę, pod koniec ciężko było się z nimi rozstać, bo sprawili, że poczuliśmy się u nich jak integralna część tego wydarzenia.

Ale pożegnaliśmy się, wróciliśmy, zgraliśmy i obrobiliśmy materiał, a teraz z wielką przyjemnością chcielibyśmy go zaprezentować poniżej. Zdjęć będzie duuuuużo, bo tak wiele się działo. 

Zapraszamy do oglądania i komentowania! (polecamy oglądanie z muzyką). Enjoy!

Ceremonia: Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 

Przyjęcie: Zielone Wzgórze