Agnieszka & Kamil

Chcielibyśmy tym razem przedstawić jesienny ślub przy granicy polsko-czesko-słowackiej.

Z Agnieszką i Kamilem spotkaliśmy się tak naprawdę kilka lat przed tym dniem. Byli oni bowiem przyjaciółmi naszej innej pary, u której również mieliśmy przyjemność fotografować. Kamil był wtedy świadkiem, a Agnieszka dobrą przyjaciółką panny młodej. Jednak czas mijał i oboje stwierdzili, że teraz przyszła pora na nich, aby powiedzieć sobie sakramentalne tak. W tym dniu była piękna jesienna pogoda, niesamowite widoki, pyszne jedzenie i wspaniali ludzie. Jednak co najważniejsze miłość i uczucie pomiędzy Agnieszką i Kamilem. To ono sprawiło, że ten dzień był niesamowity. Od samego rana, aż po środek nocy. Już podczas przygotowań było widać, że A&K mocno przeżywają to wszystko, co miało za niedługo nastąpić.

Powiedzieli nam nawet, że przecież byli na niejednym przyjęciu, byli świadkami, byli przyjaciółmi par młodych, znali to wszystko od przysłowiowej kuchni. Jednak fakt, że w tym momencie to oni są tą najważniejszą parą, na której skupione są oczy całej rodziny i najbliższych to zupełnie inne doświadczenie. Bardzo pozytywne, radosne, ale jednak mocno stresujące.

Z perspektywy czasu możemy teraz śmiało powiedzieć, że niepotrzebny był ten cały stres, bowiem wszystko wyszło dokładnie tak jak to sobie zaplanowali. Miejsce, które wybrali również odegrało w tym wszystkim ogromną rolę. Wszyscy zostali zaproszeni do miejscowości Istebna do Hotelu Złoty Groń położonym na wzgórzu na pograniczu trzech państw. To w nim odbyły się przygotowania z przyjęciem, a ceremonia miała miejsce w pobliskim kościółku niedaleko hotelu. No cóż. Nie pozostaje nam nic innego jak po prostu zaprosić do przeżycia jeszcze raz tego dnia Agnieszki i Kamila, dzięki magii fotografii. 

Zapraszamy do oglądania i komentowania! (polecamy oglądanie z muzyką)

Ceremonia: rzymskokatolicka parafia Dobrego Pasterza w Istebnej

Przygotowania i przyjęcie: Hotel Złoty Groń