Olga & Szymon

Wesele w Starym Dworze Maciejówka

Nie powiemy niczego nowego, gdy napiszemy, że był to najdziwniejszy sezon ślubny, z jakim do tej pory mieliśmy do czynienia. Na początku w ogóle miało go nie być. Potem jednak miał się odbyć z różnymi obostrzeniami. 

A to co chcemy Wam pokazać i to do czego doszło, to eksplozja piękna, miłości i radości. Zatem, jest 15 sierpnia, świat żyje pandemią i obostrzeniami, ale nic nie szkodzi. Pod Krakowem znajduje się bardzo klimatyczny dworek – Stary Dwór Maciejówka. Miejsce w bardzo ładnej okolicy z pięknym widokiem na pobliskie tereny. Ogólnie cisza i spokój. Idealne miejsce na organizację wydarzenia, które za niedługo nastąpi. Jednak jest to tylko miejsce. Prawdziwą atrakcją byli Olga i Szymon. Od początku przywitali nas szerokim od ucha do ucha uśmiechem i ogromną pogodą ducha. Dzięki temu wiedzieliśmy już na starcie, że dzisiejszy dzień będzie wyjątkowy. I uwaga – zaskoczenie. Taki właśnie był. Oni kochają się jak wariaci. Widać, że niejedno grube party mają już za sobą, bo na parkiecie ogień nie tylko od confetti, ale też ich energii. Na koniec taniec koło zimnych ogni.

Stary Dwór Maciejówka Wesele

Ten sezon był mocno nietypowy. Krótki, ale bardzo treściwy. Praktycznie cały zamknął się w 3 miesiącach. Na szczęście ślub Olgi i Szymona odbył się i mieliśmy to szczęście w nim uczestniczyć. Jesteśmy uzależnieni od ślubów, energii i miłości (wszystko tego dnia zostało odfajkowane). Z utęsknieniem wyczekujemy nadchodzącego sezonu w roku 2021. Oby wszystko już do tego czasu wróciło do normy. Trzymamy za to mocno kciuki. A teraz czas na najważniejsze.

O&S. Dziękujemy Wam za ten dzień, nie macie pojęcia jak mocno nam się on podobał. Jesteśmy wdzięczni, że był, że byliście Wy, że my z Wami, i że udało się zrobić te zdjęcia, które prezentujemy poniżej. (Polecamy oglądanie z muzyką).

Ceremonia: klasztor oo. Bernardynów w Alwerni

Wesele: Stary Dwór Maciejówka

Fotograf ślubny Kielce. Kamerzysta i Fotograf ślubny Kielce.